دانلود بازی Beat The Dead برای اندروید نسخه 1.0


دیدگاه ها دیدگاه

دسته بندی اکشن ,

آخرین آپدیت جمعه 11 آبان 1397

قصد داریم برای اولین بار در ایران بازی Beat The Dead از شرکت بازی سازی OneTonGames را خدمت شما دوستدران بازی های اکشن معرفی کنیم و شما را به وجد بیاوریم.امتیاز این بازی فوق العاده در مارکت معتبر گوگل پلی 4.8 از 5.0 است بنابراین جهان اس ام اس این بازی زیبا را به شما پیشنهاد میکند.قیمت این بازی 3.99 دلار است که برای شما جهان اس ام اسی های عزیز رایگان است.

شروع به قتل ارتش ارواح در ضرب و شتم مرده! مبارزه برای بقای شما در جهان پر از مرده راه رفتن! بهترین کار برای مقاومت در برابر ویروس خطرناکی است که زمین را پر کرده است. ماموریت های کامل برای زندگی یک روز دیگر! پاک کردن منطقه از آلوده، از بین بردن کلنی ویروس، تبدیل ژنراتور آنتی ویروس و مبارزه با رئیس بزرگ مرده بد! به عنوان پاداش برای تکمیل هدف شما غارت گرانبها – زرادخانه بزرگ سلاح با آمار های مختلف دریافت کنید! اسلحه، تفنگ ساچمه ای، تفنگ ساچمه ای و خیلی چیزهای دیگر!

در ضرب و شتم مرده شما انواع مختلف ارواح mutated مانند واکر معمولی، ارتش زرهی آلوده، بچه های چربی مرگبار و خیلی بیشتر! مجله را بخوانید تا تاکتیک را بدانید و خواهیم دید که آیا می توانید در این آخرالزمان زنده بمانید! سلاح های خود را ارتقا دهید تا آنها را مرگبار تر کند. آخرین روز شما هنوز نشده است، بنابراین ماشه را بکشید و برای زندگی خود مبارزه کنید! موفق باشید!

تغییرات نسخه 1.0:

سلام، ما یک دسته از مسائل را اضافه کرده ایم. آن را چک کنید
– دو نوع آب و هوا جدید اضافه شده است
– ماموریت جدیدی اضافه کرد
– رئیس جدید اضافه کرد
– آمار جدید در مورد سلاح ها اضافه شد
– و البته بسیاری از رفع اشکال!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *