Action RPG برای اندروید نسخه 1.0.0.64 + مود


دریافت بازی Legend Guardians – Epic Mighty Heroes: Action RPG برای اندروید نسخه 1.0.0.64 + مود

دیدگاه ها دیدگاه

دسته بندی اکشن ,

آخرین آپدیت جمعه 11 آبان 1397

 قصد داریم بازی جذاب Legend Guardians – Epic Mighty Heroes: Action RPG از شرکت بازی سازی UNIMOBIL را خدمت شما دوستدارن بازی های اکشن معرفی کنیم و شما را به وجد بیاوریم.

Guardians Legend ترکیبی از بازی های RPG 2D و مبارزه با بازی است. این بازی یک بازی نقشآفرینی با قهرمانان حماسی است: شوالیه قدرتمند، استاد آرچر، تانکر، قاتل تاریکی، شکارچی هیولا، مرد شمشیر و سامورایی نور، جنگجوی نینجا، شیطان. این قهرمانان نگهبانان به جنگ های حماسی برای نجات پادشاهی ملحق می شوند. در Legend Guardians شما به سرزمین های مرموز ماجراجویی، مبارزه با هیولا های تاریک و Summoner، بازی یک بازی اکشن استراتژی با ویژگی های مبارزه با تیم را بازی می کنند.

ماموریت شما این است که نجات پادشاهی ها توسط نیروهای تاریک را اشغال کنید. با هر نبرد شما باید با استفاده از قهرمانان مناسب با استراتژی خود، سلاح و اقلام خود را ارتقا دهید، پوست های بسیار جذاب را جمع کنید تا قوی ترین رزمندگان شوید. فراموش نکنید که مهارت های قهرمانان را به راحتی به مبارزه با هیولاها و زامبی ها ارتقا دهید.

▶ EPIC BATTLES و RPG جدید بازی ACTION
نقش اصلی قهرمان و سربازان را انتخاب کنید تا یک استراتژی کامل ایجاد کنید و آماده باشید تا نبرد کنید. تصمیم گیری هوشمندانه برای انتخاب رزمندگان که تمام تیم را قدرتمند می کنند و قهرمان اصلی خود را کنترل می کنند تا در نبرد موفق شوند. در هر نبرد شما باید هک کردن آنها را از بین ببرید، آنها را بریده و یا شلیک کنید مانند یک بازی تیراندازی.

▶ ACTION و STRATEGY کلیدی برای برنده شدن است
با استفاده از مهارت های قهرمان راست و یک استراتژی هوشمند، کلید موفقیت پیروزی در میدان جنگ است. بسیاری از کاراکترهای شخصیت قدرتمند برای انتخاب از: نایت، جنگجو، آرچر، قاتل یا جادوگر، سامورایی و نینجا، و غیره نیاز به مهارت های بسیار حرفه ای، انجام برخی از سحر و جادو دیوانه قدرتمند و سوزاندن جهان تاریکی.

▶ HERO و GUARDIAN
قهرمانان مختلفی در بازی وجود دارد، شما باید یک گروه قهرمان را برای مبارزه با هر نبرد آماده کنید. شما قهرمان اصلی خود را کنترل خواهید کرد، سرپرستان دیگر از شما برای مبارزه با هیولا حمایت خواهند کرد. کدام یک تیم شما را به پیروزی هدایت خواهد کرد؟ تو تصمیم بگیر! نگهبانان و قهرمانان به طور منظم به روز می شوند، بنابراین مطمئن شوید که برنامه بازی خود را به صورت عاقلانه تنظیم کنید.

TONS OF ITEMS AND WEAPONS ▶
به عنوان دیگر بازی های RPG شما نیاز به اقلام قوی و سلاح برای پاک کردن جنگ، با تن از تجهیزات عالی و سلاح های قدرتمند به قهرمانان خود را تبدیل به قوی ترین رزمندگان. فراموش نکنید که آنها را ارتقا دهید، آنها قدرت جدیدی به قهرمانان می رسانند. جنگجویان همچنین می توانند از سلاح های ویژه مانند شمشیر، کمان، چکش، چاقو، کارکنان استفاده کنند … برای نابودی هیولا سریع تر در هر جنگ.

▶ STORY AMAZING و محتوای غنی
داستان منحصر به فرد احساسات قوی در بازیکنان با یک سیستم از شخصیت های مختلف، تجهیزات و هیولا، و صدها مرحله برای لذت بردن است. سیستم تلاش و چالش تنفس هوای تازه در هر لحظه از تجربه بازی شما. روح هیولا که توسط دست شما کشته شده است می تواند به کارت تبدیل شود تا در حالت کاملا متمایز استفاده شود.

▶ NO INTERNET؟ هیچ مشکلی نیست
Legend Guardians یک بازی آنلاین آفلاین 2D است، به این معنی که می توان آن را هر جا و هر زمان بدون اتصال به اینترنت بازی کرد. با این حال، توصیه می شود که بازی با اتصال به اینترنت بازی کند تا بتوانید تمام ویژگی های شگفت انگیز آن را تجربه کنید.

برخی از ویژگی های بازی:

– سیستم شخصیت منحصر به فرد: شوالیه قدرتمند، مرد شمشیر، کماندار نور خورشید، ارواح جنگل، قاتل، جادوگر سایه.
– 100+ آیتم با سیستم ارتقا شگفت انگیز.
– حالت داستان با 100+ مراحل با 3 سطح مختلف.
– حالت بازی آنلاین با عرصه PvP، حالت استراتژی کارت.
– 30+ مهارت منحصر به فرد با مهارت های فعال و مهارت های غیر فعال.
– سیستم استعدادیابی با درخت مهارت.
– 100+ ماموریت های اصلی و ماموریت های روزانه.
– گرافیک خیره کننده و جلوه های صوتی شگفت انگیز
– رهبران جهانی

تغییرات نسخه 1.0.0.64:

حالت مرده کیک شهر را اضافه کنید
اضافه کردن امکانات تسهیلات
هیولا های جدید اضافه کنید
کائل ثابت نمی کند exp
ثابت روز را در روز جمع کنید

ویژگی های نسخه مود 1:

     خرید رایگان

ویژگی های نسخه مود 2:

     سکه های نامحدود
     جواهرات نامحدود
     سنگهای نامحدود
     بلیط های نامحدود
     توکین نامحدود
     انرژی نامحدود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *